Tavsiye Burada, ilgi alanlarım üzerine kurduğum kişisel bir blog özelliği taşımaktadır. Hayatımızı ve gün içerisinde yaptıklarımızı bir gözden geçirelim. Aslında yaptığımız her şeyin bir ödemesi vardır. Bu ödemeyi ; zaman harcayarak, efor sarf ederek , para karşılığında ya da çoğu zaman bunların birkaçıyla birlikte yapmaktayız. Ama hiç şüphesiz, en kıymetli varlığımız zamandır. Çünkü saat asla tersi yönde hareket etmeyecektir.

Bu blogun kurulmasının asıl amacı; zaman ayırdığımız konu her ne olursa olsun, harcanılan zamanın içini doldurmak, verimliliğini arttırmaktır. Tüm bunlar; film izleyeceksek iyi bir film izlemeyle, sağlıklı beslenme kararı aldıysak en doğru bilgilerle, kitap okuyacaksak kaliteli bir kitap ile olur. Yanlış tercihlerde bulunarak kaybettiklerinizi bir düşünün. Daha iyi bir seçim yapılamaz mıydı ? İşte bu noktada, hepimizin tavsiyelere ihtiyacı var.

Akıllarda bir soru oluştu bile, tavsiyeler subjektif değil midir ? Birisine göre iyi olan diğerine göre çok da iyi olmayabilir. Çok haklısınız. Dürüst olmak gerekirse blog yazarlığında henüz yeni birisi olarak, en çok çekindiğim şey insanları yanlış yönlendirmektir. Bu sebeple; hazırlayacağım yazılar, benim oldukça ilgi duyduğum ve bilgi sahibi olduğum konulardan seçilmiş olsa da bu konular üzerinde ciddi bir araştırma yapmakta, bilgi toplamaktayım. Tüm bunlara dayanarak sizi temin ederim, merak ettiğiniz konulardaki en iyi tavsiyeleri bulacağınız yerdesiniz.

Tavsiye Burada’nın çıkış noktalarından bir diğeri, birlikte öğrenmektir. İçinde bulunduğumuz zaman dilimi ve teknolojik gelişmelerle birlikte bilgiye ulaşmak artık çok kolaydır. Fakat bilgi, asla statik değildir. O zaman herhangi bir konu üzerinde sıkça araştırma yapmak, güncelliğini takip etmek ve yazı yazmak muazzam bir bilgi öğrenme yöntemidir. Ben de böylece hazırladığım konu üzerine, atladığım bazı ayrıntıları öğrenmiş olup, bilgimi daha da kalıcı hale getireceğim ve en sağlıklı şekilde sizlere aktarmış olacağım.

Tüm bunlara ek, yazılarımın altında yer alan yorum bölümünü kullanarak soru ve görüşlerinizi belirtmeniz benim için oldukça değerli olacaktır. Dilerseniz soru, görüş ve önerilerinizi belirtmek için iletisim@tavsiyeburada.com mail adresinden bize ulaşabilir ya da  iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Sevgiyle.